Кошик
398 відгуків
+380 (67) 567-09-69
+380 (67) 567-09-68
+380 (95) 789-50-30
+380 (66) 287-54-20
с.Днепровое (Ямбург) ул.Центральная 12/66, Дніпро, Україна
SPC "Квіти для саду та бізнесу"
Залишити відгук

Cвіт троянд з SPC. Чи існує чорна троянда?

Cвіт троянд з SPC. Чи існує чорна троянда?

Чорний колір завжди навіює якусь незрозумілу велич і одночасно лякаючу асоціацію з чимось темним, потойбічним. З одного боку, чорний колір, колір скорботи і жалоби, з іншого, чорна сукня на блондинці ... шатенці ... брюнетці, верх вишуканості і витонченості (про нижню жіночу білизну замовчимо зі скромності:)

Чорна троянда, також сповнена таємниць і якоїсь недомовленості. Одні люблять її, інші ненавидять, але у всіх вона викликає емоції… На запитання: «Чи існує чорна троянда?», не можна відповісти категорично, але давайте по-порядку.

Чорного пігменту в природі не існує, а видимий нами чорний колір, не що інше, як «гра» уяви пігментів із сонячним кольором.

Крім того, точно відомо, що чорний колір можна отримати тільки підмішавши синій (субтрактивний синтез кольору). У троянд, лише на рівні генів, відсутня синій колір, тобто. будь-яка чорна троянда насправді, темно-темно-бордова.

Тому, якщо Ви бачите на фото вугільно-чорну троянду, то це фотошоп, або використання барвника....хоча є і варіанти:)

Яка з цих фотографій оригінал, не пам'ятаю:)

На комп'ютері чорну троянду зобразили, тепер створимо чорну красуню за допомогою барвника.

1. Беремо білу троянду.

2. Щоб листя не вийшло чорним, прибираємо його з троянди.

3.В ємність (вазу) наливаємо теплої води і розчиняємо дві чайні ложки сухого барвника для квітів, а за відсутності такого, звичайну чорну гуаш. Обов'язково добре розмішуємо.

4. Для кращої гідратації (приєднання води до будь-якої речовини) відрізаємо від стебла сантиметр і ще трохи по діагоналі. Додаємо пару ложок цукру, для посилення процесу. Знову, ретельно розмішуємо.

5.При кімнатній температурі, ставимо троянду в підготовлену ємність з розчином.

6.Через п'ятнадцять-двадцять годин вауля…..букет чорних троянд готовий.

Як ви розумієте, подібним чином можна зробити і блакитну, і зелену, і сіро-буро-бузкову троянду.

Ця технологія належить голландцю Peter Van de Werken, який у 2004 році здійснив прорив, успішно виростивши троянду з різнокольоровими пелюстками. Унікальність процесу ще й у тому, що барвник «живить» саджанець у момент зростання троянди!! Складна, але приголомшлива технологія. Квіточки виходять карколомні, всіх кольорів веселки ..... Правда і ціна від 10 доларів за штуку «валить з ніг»:) І ще... Останнім часом з'явилася реклама про продаж насіння райдужної голландської троянди. Не потрібно намагатися виростити - розчаруєтеся. «Развод» від наших "китайських друзів":)

А що природа? Невже чорна троянда – це фантастика?

Якщо, раптом, влітку вас занесе до Туреччини відпочивати на узбережжі, не полінуйтеся на день поїхати в село Халфеті. Можливо, тільки раз у житті ви побачите саму вугільно-чорну троянду.

 

Завдяки унікальним ґрунтовим умовам регіону та рівню рН підземних вод, троянди «набули» цей чорний диявольський відтінок. Відчуття таке, що хтось узяв і з балончика побризкав чорною аерозольною фарбою.

І нехай мені кажуть, що вони насправді темно-бордові, а те, що я бачу, це результат певної освітленості. Але вони реально чорні. (У цьому випадку згадується вислів: «Якщо дивитись збоку, то знизу здається, що зверху нічого не видно»:)

Подібний «обман зору» можливий лише влітку. Весною, троянди звичайного темно-червоного кольору. Щиро засмучує, що у зв'язку із затопленням природних територій ці унікальні божі твори знаходяться на межі зникнення.

                                              І ЦЕ НЕ ФОТОШОП!

Технологію ручного підняття pH, для більш темної варіації сорту, використовують і наші садівники, «підгодовуючи» троянди, підкислюючи грунт. Також слід знати, що «чорні» сорти не можна висаджувати на яскравому сонці, що палить, а максимальної «чорноти» темно-бордові троянди досягають в момент в'янення і в підсушеному стані.

Найчорніші сорти, які ростуть у нас:

Barcarole

 

Black Baccara

 

Black Magik 

На закінчення нашого невеликого екскурсу у світ чорних троянд, хочеться сказати:

"Цінуйте чорний гумор, захоплюйтеся чорними трояндами, та чорними діамантами, пийте чорний чай і носіть чорний костюм, але ніколи не будьте людиною з чорною душею".

Інші статті
  • Незабаром 8 Березня!
    У Вас квітковий магазин? Ви директор офісу? Вам потрібно привітати співробітниць? Ви пам'ятаєте про свято 8 Березня:)?
  • Русский военный корабль...курс ты знаешь!
    СТРАШНО!!! Страшно за страну в развалинах, которую поливают градами, давят танками, бомбят самолётами. Страшно за людей, которые сутками сидят в бомбоубежищах, часто голодные, но с дикой ненавистью к "братской" россии. Страшно за свою семью, у которой, уже совсем непонятное будущее. Но страха за жизнь уже нет. Есть дикая вера, что Украина выстоит. Все буде Україна!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner